Zestaw do samodzielnego montażu 107-K
NIKOMP S.C. - ul. 3 Maja 19, PL 40-097 Katowice, tel: +48 (32) 206 27 94, fax: +48 (32) 253 07 00, e-mail: sklep@nikomp.com.pl
Elementy elektroniczne - handel detaliczny i hurtowy / Electronic components - retail and wholesale

Kod tego towaru / This item code: ZEWK1070
Cennik / Price List
Monofoniczny wzmacniacz mocy HiFi 250W (sinus)

Jest to wzmacniacz audio klasy Hi-Fi o doskonałych parametrach technicznych. W końcowym stopniu mocy zastosowano nowoczesne tranzystory V-MOSFET IRF640, co znacznie uprościło konstrukcję. Układ wzmacniacza jest jednokanałowy, ale dla uzyskania wzmacniacza stereo wystarczy po prostu wykonać dwa identyczne układy, podwajając oczywiście moc zasilacza. Ze względu na dużą moc tego wzmacniacza (teoretycznie nawet do 350W) zasilacz musi być również odpowiednio solidny. Należy pomyśleć o zaopatrzeniu się w transformatory TS250 o napięciu wyjściowym rzędu 55V. Wzmacniacz jest wyposażony w zabezpieczenie termiczne. Jeżeli mimo bardzo dużej mocy prezentowanego tutaj wzmacniacza mamy jeszcze większe potrzeby, to możemy zastosować dodatkowo układ mostkowy 146-K dla sprzężenia ze sobą dwóch wzmacniaczy. Wymiary płytki drukowanej: 155x65mm.

Tutaj możesz zobaczyć pełną dokumentację producenta dołączaną do zestawu
(dokumentacja zawiera szczegółowy opis zestawu, schemat ideowy i montażowy oraz spis elementów)

Producent zestawu zastrzega sobie prawo do wprowadzania doraźnych zmian konstrukcyjnych niewykazanych w prezentowanej tutaj dokumentacji oraz zamiany elementów na inne niż wykazane w spisie. Zmiany te w żaden sposób nie zmienią fukcjonalności i podstawowych parametrów zestawu.


 © nikomp